Максим Глушак провів апаратну нараду та привітав з Днем Державності України

Дата: 28.07.2022 11:30
Кількість переглядів: 42

28 липня в. о. голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації Максим Глушак провів апаратну нараду з керівниками та працівниками структурних підрозділів адміністрації щодо питань житлово-комунального господарства, зокрема вивезення будівельного сміття з територіальних громад району, допомоги військовим підрозділу територіальої оборони, діяльності загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів району тощо.

Також у ході наради Максим Глушак привітав присутніх на нараді колег з державним святом - Днем Української Державності. Побажав всім миру, натхнення, віри та плідної праці в ім'я вільної та незалежної України!

Дякуємо всім Захисникам та Захисницям!

Разом до Перемоги!