Українській державності – понад 1000 років

Дата: 28.07.2022 12:29

Історія української державності – це не 30 років незалежності. І навіть не 100 років, як могло б здатися, якщо починати відлік від Української Народної Республіки, яка постала в 1917 році.

Українській державності – понад 1000 років. У середньовічній Київській Русі вкорінені не тільки культурні, а й державні традиції українців. З того часу походять деякі вагомі атрибути нашої держави сьогодні.

На зображенні може бути: текст

На зображенні може бути: текст «спадок украёни в?д великого князвства литовського магдебурзьке право европейська традиця мського самоврядування + пересопницьке евангеле один i3 перших перекладi?в бблйного, канончного тексту староукрайнською лтературною мовою (1556-1561 pp.), на якому складають присягу президенти украйни»

На зображенні може бути: текст