Захід до Дня Державності України у Бородянці

Дата: 29.07.2022 10:51

СМІЛИВІСТЬ-ГОРДІСТЬ-ТАЛАНТ – День Державності України в Бородянці завершився особливим подарунком від культури громади. Всупереч неспокійній ночі та тривожному ранку місцеві артисти спільно з волонтерами від мистецтва все ж вирішили вийти на імпровізовану сцену – сходи понівеченого ворогом Палацу культури - і виконали свої патріотичні красиві пісні. Ви неймовірні - наші мистецькі волонтери Павло СКЛЯРОВ, Діана КОВТУН, INSHIY (Віктор ДАНЮК) і ведуча Наталя ЮРЧЕНКО.

У кожній кожній пісні, в кожному русі, в кожному погляді була наша прадавня нескореність перед ворогом, головною метою якого є залякати українців, позбавити малечу дитинства, відібрати наші народні й державні свята, розчавити нашу радість і надію, змусити замовкнути нашу горду нескорену ПІСНЮ!

Ні! Культура Бородянщини – ЖИВА! Наша велика самобутня когорта народних талантів ніколи не дозволить ворогові досягти на нашій землі своєї підступної мети! Давайте підтримувати бойовий дух наших ЗСУ своєю незламністю, реальними корисними справами і високою духовною культурою. Давайте зберігати разом прадавній зв’язок поколінь, який так трепетно й вірно несе крізь віки українська культура. Адже тільки разом ми – сила. СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Відділ  культури, молоді та спорту Бородянської селищної ради