Україна - Корея: відновлення

Дата: 29.07.2022 10:53

Із Бучі розпочнеться пілотний проект генерального плану національного відновлення України. До його розробки залучені кращі міжнародні експерти у кількох галузях, аби врахувати успішний світовий досвід для залучення інвестицій і надати новий імпульс для розвитку амбітного проекту для всієї України Bucha Tehno Garden.

Напрацьовується модель розумного міста шляхом створення інноваційного  технопарку, IT та медичного кластерів. Йдеться і про  залучення інвестицій для будівництва заводу з виробництва корейських автобусів.

Таким чином йдеться про розвиток усієі Бучанської громади- це і нові робочі місця, і надходження податків, що сприятиме розвитку населених пунктів у рамках реалізації муніципальної програми «Vdoma Krashche», яку презентували корейським партнерам.

Важлива деталь: після завершення презентації розвитку Бучанської громади,  учасники форуму довго і щиро аплодували в знак підтримки Бучанської громади.

Все лише починається!

Новини Бучанської міської ради