Фахівцями Бучанського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області здійснено рейдовий профілактичний захід

Дата: 29.07.2022 14:07

Минулої середи фахівцями Бучанського районного управління спільно з лісниками Пісківського та Тетерівського лісництв ДП «Тетерівський лісгосп» здійснено рейдовий профілактичний захід із запобігання виникнення пожеж у лісових масивах Бучанського району.

На зображенні може бути: 3 людини, дерево та на відкритому повітрі

Рятувальники в процесі рейдового заходу нагадали виконавцям робіт по поновленні лісових протипожежних смуг алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних та схожих на них предметів.

З громадянами проведено інформаційно-роз`яснювальну роботу по запобіганні пожеж в природних екосистемах, таких як торфовища, трав’яні поля та лісові насадження, та вказано на небезпеку відвідування лісових масивів та доведено санкції за провокування пожеж у природних екосистемах.

Під час проведення даного рейду громадянами було роздано друковані інформаційні листівки та брошури.