Рейдові профілактичні заходи фермерських господарств Бучанського району, задіяних у збиранні ранніх зернових культур

Дата: 03.08.2022 14:16

З метою недопущення матеріальних втрат зернових і грубих кормів через пожежі та інші надзвичайні ситуації в місцях зберігання та переробки врожаю фахівці Бучанського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області здійснили рейдові профілактичні заходи фермерських господарств Бучанського району, задіяних у збиранні ранніх зернових культур.

Рятувальники провели огляд техніки яка буде задіяна у зернозбиральній кампанії, в частині обладнання справними іскрогасниками та необхідним комплектом первинних засобів пожежогасіння, заземлюючими ланцюгами.

Під час заходу проведено послідуючі інструктажі з працівниками об’єктів фермерських господарств з питань додержання вимог пожежної безпеки та розповсюджено пам’ятки із правилами безпечного збирання зернових культур та заготівлі грубих кормів.