У Немішаївській територіальній громаді стартував проект «Байден»

Дата: 04.08.2022 16:22

На території садового товариства «Сонячне» (КМ БігБен) в селі Микуличі відбулось відкриття будівельного майданчику та заливка першого м3 бетону в перший будинок серії «Байден» проекту житло для Героїв війни та ВПО.

У відкритті будмайданчику взяли участь Немішаївський селищний голова Петро Перевозник, президент Міжнародного будівельного фонду «Україна» Олена Стеценко, представник Національного інституту регіонального розвитку Андрій Станько, ректор Київського Національного університету будівництва та архітектури Петро Куліков, академік Академії будівництва України директор науково-технічного центру Іван Перегинець та координатор волонтерського руху США Мар’ян Бурмило.

Академія будівництва України розпочала реалізацію проекту швидкого зведення житла у форматі 8-квартирних будинків для українців, які втратили житло.

Для фінансування проєкту створено спеціальний фонд «Міжнародний будівельний фонд «Україна».

Інформація Немішаївської селищної ради