Рятувальників Бучанського району нагородили державними відзнаками

Дата: 08.08.2022 08:38

За мужність та рішучі дії під час гасіння пожеж, проведення аварійно-рятувальних робіт, розбір завалів, спричинених бойовими діями, рятування життя людей, було нагороджено рятувальників Бучанського району.

«Своєю героїчною роботою ви надихаєте інших громадян. Дякую вам за вірність присязі, сміливість та врятовані життя!» – наголосив під час нагородження заступник начальника Головного управління Богдан Данилюк.

Богдан Леонідович зазначив, що в цей нелегкий час ніхто не склав руки та не залишився осторонь людського болю, доклав неймовірних зусиль для подолання всіх незгод, які припали на перші нелегкі часи військових дій.

Дякуємо за відданість справі та героїзм!

Джерело: Бучанське районне управління ГУ ДСНС України в Київській області