Відбулася презентація громадської організації «Фонд відновлення Ірпеня»

Дата: 11.08.2022 11:10

Головною метою діяльності Фонду відновлення Ірпеня є залучення фінансування через міжнародних партнерів, благодійних організацій і фондів, приватних осіб-меценатів на відновлення об’єктів соціальної та житлової інфраструктури нашого міста, що були зруйновані внаслідок російської агресії в Україні.

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

Для чого було створено саме громадську організацію? Для того, що більшість міжнародних організацій вимагають саме таку процедуру – адже діяльність ГО є прозорою і підзвітною.

Також створено сайт irpinhelp.com, на якому опубліковано систематизовану та впорядковану інформацію про всі знищені й пошкоджені об’єкти в Ірпені. Ми розробили загальну презентацію руйнувань в Ірпені, презентацію руйнувань кожного об'єкта соціальної та житлової інфраструктури, кошториси відновлення. Там же благодійники зможуть обрати для себе шляхи допомоги ірпінцям – чи то переведення коштів на рахунки ГО, чи то будматеріалами і технікою, чи то «опікунство» над конкретним об’єктом та відновлення його «під ключ».

За матеріалами Олександра Маркушина