Відбулося чергове засідання громадської ради при Бучанській районній державній адміністрації

Дата: 11.08.2022 20:52

11 серпня, за сприяння Бучанської районної військової адміністрації та Бучанської агенції регіонального розвитку, відбулося засідання громадської ради при Бучанській районній державній адміністрації.

Захід прошов за участю заступника голови Бучанської районної державної адміністрації Євгена Рибалка, голови Правління БФ "Міжнародний ру за права потерпілих внаслідок російсткої агресії Наталії Целвальнікової, начальника архівного відділу Бучанської районної державної адміністрації Дмитра Яворського, представників територіальних громад району та інших запрошених представників організацій та підприємств як району, так і м. Київ.

У ході засідання були розглянуті питання:
- безпечності перебування населення Бучанського району на деокупованих територіях;
- стану та перспектив розвитку архівної галузі району;
- перспектив відшкодування завданих збитків внаслідок російської агресії для територіальних громад та для осіб, зареєстрованих на їх територіях;
- системного залучення грантового фінансування в діючі волонтерські організації (команди);
- та питання структури громадської ради.

Приємною нотою завершення засідання стало вручення подяк Євгеном Рибалком від Бучанської районної державної адміністрації керівникам (представникам) громадської організації "Спілка самаритян України" Київське об'єднання, благодійного фонду "Фонд громади Приірпіння" та громадської спілки "Всеукраїнське військово - цивільне об'єднання "Бойове братерство України" за гуманність, плідну працю, благодійну допомогу та підтримку мешканців Бучанського району.