Цього року ми вперше відзначаємо День молоді разом зі світом - 12 серпня

Дата: 12.08.2022 13:35

Українська молодь дійсно вражає. З перших днів війни, під час активних бойових дій на територіях громад нашого району саме молодь прослідковувала ворога, орієнтувала у подіях, які діються зовні, поза межами погребів, підвалів, сховищ. Збирала інформацію про потреби жителів міст, селищ та сіл району у продуктах харчування, ліках, одязі, засобах особистої гігієни, щоб доставити їх адресатам. Відшуковували залишених без господарів тварин, підгодовували їх. Надавали господарям інформацію про будинки, які теж були полишені під час активних бойових дій.

Голова Сумської ОВА збирає питання від молоді | Данкор онлайн | Сумской  информационный портал: все новости Сумщины

Багато молодих патріотів Бучанського району щоденно здійснювали евакуацію населення, не зважаючи на обстріли, всю небезпеку, яка очікувала на кожному кроці.

Нашу Батьківщину захищає і охороняє переважно молодь. Дякуємо Вам! Віримо у Вас, і чекаємо додому!!!!!

Дякуємо нашій молоді і всім, хто душею молодий, хто безмежно відданий своїй країні, хто вірить і працює над її ПЕРЕМОГОЮ!!!