У Бучанському районі планується будівництво заводу з екологічної переробки будівельного сміття

Дата: 15.08.2022 14:07

14 серпня начальник Київської обласної військовох адміністрації Олексій Кулеба, за участю свого радника Данила Мавлянова, провів зустріч з представниками ізраїльської компанії "GreenMix" щодо можливості будівництва заводу з екологічної переробки будівельного сміття на теренах Бучанського району.

На зображенні може бути: 8 людей, люди стоять та у приміщенні

Нажаль, Бучанський район, з усіх територій Київщини, зазнав найбільших ушкоджень у період бойових дій та окупації, і наразі нагальним питанням є вирішення ситуації з розчистки територій домоволодінь та багатоквартирних будинків, що зруйновані та значно пошкоджені, та утилізації/переробки будівельного сміття.

Втілення такого проекту стане ще одним показником інвестиційного розвитку Київщини, яка має на меті стати першопрохідцем у даному питанні.