Черговий дружній візит до Бучанської територіальної громади

Дата: 16.08.2022 16:20

Другий день візиту делегації із Бергіш - Гладбаха до Бучанської об'єднаної міської територіальної громади розпочався «тематично» із відвідування пожежних частин у м. Буча та селищі Ворзель.

Завдяки роботі пожежних у період окупації,  вдалося врятувати кілька будинків, зокрема по Вокзальній, 101, Енергетиків, 2, Водопровідна, 62.

"Це ті будинки, які ми б втратили повністю, якби не робота пожежних дружин", - наголосив Бучанський міський голова  Aнатолій  Федорук.

Завдяки допомозі, яку надали, у перші дні після деокупації міста та заалом громади, німецькі друзі - два пожежні автомобілі та швидка допомога - було вчасно відреаговано на щоденні виклики в, які були у громаді.

Матеріал Бучанської міської ради