У селі Забуяння Макарівської територіальної громади за підтримки ООН розпочато відбудовову пошкоджених осель місцевих жителів

Дата: 17.08.2022 14:55

Сьогодні начальник Київської обласної державної адміністрації Олексій Кулеба разом із Келлі Клементс, заступницею Верховного комісара ООН у справах біженців, відвідали Забуяння та поспілкувались із жителями пошкоджених будинків.

Загалом у Забуянському старостинському окрузі Макарівської громади під час бойових дій окупанти пошкодили 224 об’єкти, 44 з яких зруйнували повністю.

УВКБ ООН у рамках спільних домовленостей з Київською ОВА опікуватиметься відновленням ряду цих будинків. До деяких подвір’їв села вже завезли будівельні матеріали. Згодом там розпочнуть ремонтні роботи.