Новини Бучанської міської об'єднаної територіальної громади

Дата: 18.08.2022 16:15

Четвер видався багатим на знакові події у Бучанській громаді.

Майже за дзвінком у Бучанському ліцеї № 9  розпочалася Міжнародна серпнева педагогічна науково- практична конференція «Освіта, освітяни- незламні у війні».

Говорили про виклики, що стоять напередодні навчального року, важливість вчасного його старту, безпекові заходи, співпрацю з міжнародними партнерами.

Одразу після виступу відбулася історична подія у житті Бучі: з представником литовської компанії UAB «BaltCap» и UAB «BT INVEST» в особі представника Айвараса Каралюса підписав угоду про співпрацю.

Йдеться про початок проектування та залучення коштів на нове будівництво загальноосвітньої школи та дошкільного навчального закладу в Бучі.

Також сьогодні вдалося реалізувати плани, що були окреслені ще до 24 лютого і відкрити  у місті центр обслуговування платників податків.

Люди повертаються додому, відновлюється робота малого і середнього бізнесу, який потребує якісних, швидких та зручних послуг.

Бучанський міський голова Анатолій Федорук