Триває обстеження найпростіших укриттів, розташованих в підвальних приміщеннях будівель в закладах освіти

Дата: 19.08.2022 18:17

19 серпня фахівці ДСНС спільно з представниками Борщагівської сільської ради, адміністрацією закладу, прийняли участь у комісійному обстеженні (огляді) найпростіших укриттів, розташованих в підвальних приміщеннях будівель в закладах освіти громади.

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та у приміщенні

Комісією здійснено огляд підвальних приміщень закладу. За результатами побаченого рятувальниками надані рекомендації щодо приведення ЗСЦЗ в стан готовності до прийому укриваємих, та перелік усіх організаційних та практичних заходів щодо облаштування належним чином найпростішого укриття.

Бучанське районне управління ГУ ДСНС України у Київській області