Нагадаємо, що в Україні функціонує «UNITED24» – портал для пожертв від благодійних організацій, міжнародних партнерів та громадян з метою підтримки нашої держави. Благодійні кошти можна направити за такими напрямками: допомога Збройним Силам України; гуманітарна, медична допомога і допомога дітям; відновлення інфраструктури; цифрова та інформаційна протидія збройній агресії.

Мета проєкту «Армія дронів» – посилити українську армію та зберегти життя тисячам наших військових. Це комплексна програма, що охоплює системну закупівлю дронів, їхній ремонт та оперативну заміну, а також курс навчання пілотів. «Армія дронів» допоможе ЗСУ контролювати лінію фронту – а це близько 2 470 кілометрів та давати ефективну відсіч ворожим атакам.

Долучитися до проєкту може кожен охочий. На порталі UNITED24 оберіть пункт «Україна збирає армію безпілотників» https://u24.gov.ua/uk/needs/army-of-drones та зробіть свій внесок. Кошти надійдуть на рахунок Міноборони – і військові куплять дрони самі. Також ЗСУ можна віддати власний дрон. Принесіть дрон до відділення «Нової пошти». Скажіть, що віддаєте його на потреби ЗСУ «Армія дронів». Працівники направлять дрон за призначенням.

Усі разом ми зможемо допомогти Збройним силам України здолати окупантів.