Розпочато розчищення територій приватних садиб, які зазнали руйнації від збройних дій військових РФ

Дата: 29.08.2022 11:01

У зв'язку зі значними руйнуваннями приватних будівель, які є, нажаль, у більшості населених пунктів району, завданих збройними діями військових РФ, Бучанською районною військовою адміністрацією організовано вивезення будівельних відходів, з метою допомоги розчищення територій приватних садиб.

Так, за підтримки Волонтерської фундації «DREAM UKRAINE», громадської організації «Добробат» вивезено у спеціально відведене місце уламки будівель з вулиць Маяковського, Михайлівська, Партизанська, Вишнева у селі Озера Гостомельської селищної об'єднаної територіальної громади.