У районі запущено проект по функціонуванню мобільних бригад соціально-психологічної допомоги

Дата: 29.08.2022 15:06

Бучанська районна державна (військова) адміністрація Київської област в особі в. о. голови адміністрації Максима Глушака та громадська організація "Інноваційні соціальні рішення" в особі Прогармної директорки організації Анастасії Ляднєвої підписали меморандум про співробітництво.

Меморандум передбачає створення та запуск мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, особам постраждалим від насильства та внутішньо переміщеним особам, які були вимушені залишити зони бойових дій.

За детальною інформацією щодо роботи мобільних бригад звертайтесь до служи у справах дітей та сім'ї адміністрації: ssd-1014@ukr.net та за телефоном: 098-656-96-25.