Міністр закордонних справ Данії Єппе Кофод разом із президентом Міжпарламентського Союзу Дуарте Пашеку побували в Бучанському районі

Дата: 02.09.2022 13:50

Разом із представниками Київської ОВА Єппе Кофод завітав до Гостомеля. У ході візиту учасники оглянули аеродром ДП "Антонов" і знищений російською армією літак АН-225 "Мрія".

Також відбулася презентація спецтехніки, яку Україна отримала від Уряду Данії на потреби ДСНС.

У цей же день у Бучанському районі побував президент Міжпарламентського Союзу. Дуарте Пашеку завітав на деокуповані території: Макарів, Андріївка, Бородянка, Ірпінь. В Ірпені високопосадовець відвідав зруйнований загарбниками Будинок культури та "цвинтар" цивільних автівок, що розстрілювала російська армія під час евакуації мирного населення.