Кожен охочий в Ірпені міг долучитися до безкоштовного навчання з першої домедичної допомоги

Дата: 05.09.2022 08:22

Цієї суботи в Ірпені було проведено безкоштовне навчання з першої домедичної допомоги для всіх охочих. Військовий медик «Белка» разом з побратимами поділились своїм досвідом для півсотні громадян.

Кожен зміг відразу застосувати теорію на практиці і протягом трьох годин навчитись користуватись турнікетами та джгутами, надавати допомогу при пораненнях кінцівок, шиї, легень та інших органів життєдіяльності людини, а також учасники дізнались чим замінити військову аптечку в повсякденному житті. Захід відбувся на базі спортивного клубу «Бойова Жаба».

Організаторами заходу виступили ГО «ФРР «Місто для життя», ГО «Одін» та підрозділ спеціального призначення «Одін», за підтримки Ірпінської міської ради та депутатки Віолетти Дворнікової.

Також ГО «ФРР «Місто для життя» планує провести черговий захід вже на цьому тижні, дату та час буде повідомлено додатково.

ITV News