Черговий візит закордонниї делегації до Бучанського району

Дата: 05.09.2022 08:27

Ірпінь відвідали представники Генеральної інспекції сил безпеки Чеської Республіки. Секретарка Ірпінської міської ради Анжела Макеєва та керуючий справами виконавчого комітету Ірпінської міської ради Дмитро Негреша разом із начальником відділу поліції №2 Бучанського районного управління поліції  ГУ Національної поліції України в Київській області Олександром Малоголовим показали директору Генеральної інспекції сил безпеки Чеської Республіки генералу Радиму Драгуну та його колегами наслідки воєнних злочинів рф в Ірпені.

Представники Генеральної інспекції сил безпеки Чеської Республіки, після побаченого на власні очі звірства рашистів, пообіцяли докласти максимум зусиль зі своєї сторони, щоб Європа та світ невідкладно зробити все, щоб рф відповіла за скоєні злочини!

Ірпінська міська рада