Питання відбудови Бородянки обговорено з представниками Urbas Grupo Financiero SA та Ophde Global

Дата: 05.09.2022 09:13

Минулого тижня відбулась робоча зустріч в.о. голови Бородянської селищної ради Георгія Єрка та його заступника Константина  Мороза з виконавчим директором Urbas Grupo Financiero SA Адольфо Герреро та керуючим директором Ophde Global Джуліаном Самуельсом.

Темою тривалого предметного  обговорення була співпраця у відбудові Бородянки, вірні пріоритети у виборі проєктів, орієнтованих на благо кожної людини та всієї громади. Насамперед мова йшла про житло для власників зруйнованих осель, реконструкцію інфраструктури, створення нових робочих місць. Також іноземним гостям сподобалась пропозиція Георгія Єрка про дружбу між Бородянкою і містами в Королівстві Іспанія та інших країнах у статусі міст-побратимів. Ефективним прикладом такої співпраці й підтримки є польське місто Мінськ Мазовецький.

Делегація також оглянула знищені авіаударами російських окупантів багатоповерхівки, приватні садиби та будівлі, відвідала модульне містечко.

Новини Бородянської сільської ради