Максим Глушак провів пряму "гарячу" лінію

Дата: 07.09.2022 14:48

07 вересня в.о. голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації провів пряму "гарячу" лінію, у ході якої, у телефонному режимі жителі району звернулися із питанням відкриття відділу управління соціального захисту населення Бучанської районної державної (військової) адміністрації у м. Вишневе.

У зв'язку з наявністю великої кількості пільгових категорій населення та внутрішньо переміщних осіб, які проживають як у місті, так і в навколишніх населних пунктах району, віддаленістю самого управління, яке розміщене в смт Макарів, що ускладнює доїзд, а також налагодження комунікацій з працівниками управління щодо питань соціального характеру, отримання консультацій, довідок, допомог тощо, було вирішено опрацювати дане питання у позитивному руслі, зважаючи на всі обставини сьогодення, щоб жителі нашого району мали доступність до всіх послуг, які надаються державою.