У Бучанській районній військові адміністрації відзначили волонтерів

Дата: 15.09.2022 11:36

15 вересня заступник голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації Євген Рибалко та секретар оперативного штабу по відновленню життєдіяльності адміністрації Ігор Литвинюк вручили подяки за підписом в.о. голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації Максима Глушака волонтерам, які здійснювали евакуацію жителів населених пунктів району у періоди бойових дій та окупації територій російськими військами, за високу громадянську позицію, проявлені патріотизм, людяність, героїзм та відвагу.

"Ви ризикуючи своїм життям, рятували людей із пекла, ви йшли туди, звідки могли не повернутися. Низький уклін і подяка за вашу рішучість, мужність і любов до рідної країни", - Євген Рибалко.

На зображенні може бути: 7 людей, люди стоять та у приміщенні