Київський рибоохоронний патруль інформує

Дата: 15.09.2022 14:29

14 вересня працівниками Київського рибоохоронного патруля повторно здійснено позапланову перевірку суб‘єкта господарювання, який проводить свою діяльність на Бучанському водосховищі, розташованого в с. Михайлівка – Рубежівка Бучанського району Київської області. Метою стала перевірка виконання припису, винесеного 2 тижні тому. Адже 30 серпня було виявлено ряд порушень. Зокрема:

- не погоджено місцезнаходження рибоприймального пункту з Держрибагентством;

- не зареєстровано човни відповідно до чинного законодавства;

- відсутній дозвіл на спеціальне використання водних біоресурсів;

- не ведеться журнал обліку вилучених та прийнятих водних біоресурсів;

- відсутні бирки для маркування знарядь лову;

- не здійснюється вселення та вилов водних біоресурсів відповідно до п. п. 10, 11 Режиму.

В результаті, за невиконання даного припису на користувача оформлено протокол за ст. 188-5 КУпАП. Також складено повторний припис на усунення цих же порушень.

Детальніше щодо правомірної діяльності спеціальних товарних рибних господарств (СТРГ) за посиланням.

Київський рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватися вимог чинного природоохоронного законодавства. Якщо Ви помітили порушення Правил промислового чи любительського рибальства просимо невідкладно повідомляти на «гарячу лінію» за номером: (099) 341-73-18.

Довідково:

У разі неодноразового (два рази і більше) невиконання приписів або неодноразового порушення користувачем вимог Інструкції про порядок здійснення штучного розведення, вирощування риби, інших водних живих ресурсів та їх використання в спеціальних товарних рибних господарствах або Режиму, на підставі подання територіальних органів рибоохорони, спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади з питань рибного господарства України скасовує Режим, про що видається розпорядчий документ.