УВАГА!

Дата: 19.09.2022 12:08

Київським окружним адміністративним судом розглядається справа № 640/19964/21. Позивач Товариство з обмеженою відповідальністю «НІГМА» до Бучанської районної державної адміністрації Київської області та Товариства з обмеженою відповідальністю "Інститут територіального планування" щодо  визнання протиправним та скасування розпорядження голови Бучанської районної державної адміністрації Київської області № 51 від 7 травня 2021 р., а також  визнання протиправними дії Бучанської районної державної адміністрації Київської області щодо оголошення та проведення процедури громадських обговорень щодо розроблення містобудівної документації "Детальний план території щодо будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва від автомобільної дороги Київ - Ковель - Ягодин (М-07) до автомобільної дороги Київ - Чоп (М-06) (орієнтовною площею 285 га) на території Бучанського району Київської області.

До уваги оцінювачів та нотаріусів!

Підготовче засідання відбуватиметься в приміщенні Київського окружного адміністративного суду (адреса: м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26, 1-й під`їзд, 6-й поверх) 3 жовтня 2022 року о 09:30 год.