У Макарові відбулося відкриття муралу «Вільний Макарів»

Дата: 19.09.2022 14:44

У Макарові відбулося відкриття муралу «Вільний Макарів», що присвячений звільненню громади від російських окупантів та вибухонебезпечної нечисті, яку лишили після себе російські окупанти.

У заході взяли участь представники ГО «Асоціація саперів України» та міжнародних благодійних організацій з Нідерландів - STICHTING VLUCHTELING та з Великої Британії - Mines Advisory Group, за підтримки яких у населених пунктах нашої громади проводилось очищення території від вибухонебезпечних предметів.

По закінченню заходу представники ГО «Асоціація саперів України» провели навчання з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів для працівників закладів освіти, комунальних підприємств та селищної ради.

Новини Макарівської селищної ради