З нагоди Дня рятівника, у 34-й Державній пожежно-рятувальній частині м. Вишневе пройшли урочистості

Дата: 19.09.2022 15:35

З нагоди професійного свята відбулася церемонія нагородження особового складу працівників ДСНС Бучанського районного управління за сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у цивільний захист населення Бучанського району.

З вітальними словами до рятівників звернулися поважні гості - народний депутат України Дмитро Разумков, керівництво Борщагівської, Вишневої, Дмитрівської та Білогородської територіальних громад.

Рятувальники завжди готові до дій за призначенням і надалі докладатимуть максимум зусиль задля збереження життя і здоров’я громадян!

Бучанське РУ ГУ ДСНС УКраїни у Київській області