Бійці загонів територіальної оборони району приймали вітання з нагоди професійного свята

Дата: 02.10.2022 14:49

Сьогодні голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов вітав з Днем територіальної оборони бійців нашого району.

"Ви першими стали на захист своїх міст, селищ та сіл. Завдяки Вам наші ЗСУ змогли підтягнути свої сили та завдати нищівних ударів окупантам, завдяки Вам волонтери знаходили шляхи для проїзду з допомогою для наших жителів, Ви безпосередньо допомагали з евакуацією мирного населення.
Дякую за стійку громадянську позицію та проявлені патріотизм та непохитну віру у перемогу України", - зазначив Данило Мавлянов.