Данило Мавлянов взяв участь у нараді при голові Київської обласної військової адміністрації

Дата: 06.10.2022 17:29

Сьогодні, 6 жовтня, голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба провів робочу нараду з головами районних військових адміністрацій. Участь у заході також взяли заступники голови Київської ОВА.

Присутні обговорили використання коштів, переданих у вигляді субвенції з обласного бюджету, взаємодію районних адміністрацій з органами місцевого самоврядування Київщини, розміщення внутрішньо переміщених осіб в області та підготовку до зимового періоду. Також підняли питання енергетичної безпеки Київщини.

«В умовах повномасштабної війни ми маємо бути готові до будь-яких викликів. Тільки разом, у плідній співпраці з органами місцевого самоврядування та районними адміністраціями, ми зможемо діяти чітко та ефективно для громади області. Кожен має розуміти свою відповідальність», — зазначив Олексій Кулеба.

У підсумку наради присутні розробили план роботи задля вирішення проблемних та оперативних питань.