У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ДЛЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ ЦІЛІСНОСТІ ЕНЕРГОСИСТЕМИ ДІЯТИМУТЬ ТИМЧАСОВІ ОБМЕЖЕННЯ ПОДАЧІ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Дата: 10.10.2022 17:04

У Київській області та в місті Київ будуть діяти тимчасові обмеження електропостачання. Таке рішення прийняла Національна енергетична компанія «Укренерго» з метою збереження цілісності енергосистеми після ранкових ворожих ударів по інфраструктурі регіону. Про це повідомили у ДТЕК Київські електромережі.

Тимчасові заходи стосуються подачі електроенергії частині промислових підприємств та побутових споживачів. Критичні об’єкти соціальної сфери, зокрема медичні заклади та рятувальні служби, забезпечуються електроенергією в повному обсязі.

Для збалансування енергосистеми країни очікується, що тривалість відключень буде близько 2-ох годин.

Енергетики ДТЕК Київські електромережі спільно з рятувальними службами роблять все необхідне для того, аби якнайшвидше відновити нормальну роботу енергосистеми.