КНП "Гостомельський центр первинної медико-санітарної допомоги" отримав гуманітарну допомогу

Дата: 13.10.2022 08:47

12 жовтня голова Бучанскої районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов здійснив робочу поїздку до смт Гостомель.

Данило Мавлянов побував у КНП "Гостомельський центр первинної медико-санітарної допомоги" Гостомельської селищної ради, де поспілкувався з директоркою центру Оленою Юзвак, щодо потреб закладів первинної ланки охорони здоров'я громади.

Також у ході візиту за сприяння начальника Київської обласної військової адмністрації керівник благодійної організації "БО "Родина - Україна" Назар Збіглей передав Олені Юзвак медичні препарати, які потребує мережа закладів, що входять до Гостомельського центру первинної медико-санітарної допомоги.