У ході робочої поїздки Данило Мавлянов побував в управлінні соціального захисту населення адміністрації та його відокремленому підрозділі у смт Бородянка

Дата: 13.10.2022 09:14

12 жовтня голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов та заступник голови адміністрації Костянтин Катаєв разом з начальником управління соціального захисту населення адміністрації Вікторією Коцубановою відвідали відокремлений відділ управління соціального захисту населення адміністрації у смт Бородянка.

Метою візиту був огляд приміщення, де наразі працює відділ, після руйнації основного приміщення, його доступність для жителів Бородянської територіальної громади, стан роботи з громадянами та матеріально-технічне забезпечення.

Також цього дня керівники району побували і у самому управлінні соціального захисту, яке розташоване в смт Макарів, щодо питань призначення та стану виплат пільг і допомог громадянам, стану розгляду звернень громадян, та потреб управління у матеріально-технічному забезпеченні.