У Бучі погашено пам'ятні марки Укрпошти, присвячені Дню захасників і захисниць України

Дата: 14.10.2022 15:26

14 жовтня голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов взяв участь у погашенні пам'ятних марок, присвячених Дню захисників і захисниць України.

На заході відбулася церемонія погашення марки, яку Укрпошта випустила до Дня захисників і захисниць України.

Для такої події було обране саме м. Буча, яке одним з перших прийняло бій з окупантами і зазнало важких втрат серед мирного населення.

Присутніх були військовослужбовці, воїни територіальної оборони та мешканці міста.

Право погасити пам'ятні марки було надане голові Бучанської районної (військової) адміністрації Данилу Мавлянову разом з народною депутаткою Ольгою Василевською-Смаглюк та Бучанським міським головою Анатолієм Федоруком.