У Бучанській районній держаній військовій адміністрації відзначили командирів ДФТГ

Дата: 14.10.2022 15:28

14 жовтня, з нагоди Дня захисників і захисниць України, голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов провів зустріч з командирами підрозділів добровольчих формувань територіальних громад.

До наради долучилися депутат Київської обласної ради Андрій Кріпак, керівники Бучанського РУ ГУ ДСНС України у Київській області, Бучанського РУ ГУ НП України у Київській області, військової частини А7299, Бучанського районного центру комплектування та соціальної підтримки та 1 відділу районного центру.

Загалом, під час зустрічі були обговорені питання матеріально-технічного забезпечення формувань, зокрема наявності зимового одягу, опалювальних пристроїв, питання охорони об'єктів критичної інфраструктури та інші моменти, які є важливими для негайного вирішення.

Також, зважаючи на святковий день, голова адміністрації вручив відзнаки за сумлінне виконання службових обов'язків, незламну громадянську позицію у захисті суверенітету та незалежності України, керівникам окремих ДФТГ, які проявили особливу мужність і патріотичне налаштування та подякував всім за роботу, яка була проведена під час бойових дій, звільненні від окупантів територій населених пунктів району та роботу, яка робиться щодня, в ім'я нашого району та оборони всієї країни.