Український ветеранський фонд фінансуватиме ГО, які надають послуги та співпрацюють із ветеранам

Дата: 17.10.2022 10:37

Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів оголошує про старт конкурсу фінансування “ВАРТО+ГО”.

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та текст

Громадські організації, які надають послуги ветеранам, можуть отримати від 500 тисяч до мільйона гривень на розвиток. Заявки приймаються із 18 жовтня 2022 року по 07 листопада 2022 року.

“Ми підтримуємо громадські організації, до статутної діяльності яких належать питання щодо захисту прав і свобод, задоволення суспільних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів ветеранів та членів їхніх сімей”, — каже Руслана Величко-Трифонюк, в.о. Виконавчої директорки Українського ветеранського фонду.

Фінансування можуть отримати об’єднання зі статусом юридичної особи, які зареєстровані відповідно до вимог законодавства не пізніше ніж за два роки до отримання фінансової підтримки та мають статус неприбуткової організації.

Обов?язкові пріоритети проєктів, які фінансуватимуться:

Менторська підтримка та консультування ветеранського підприємництва від старту до розвитку.
Соціальний супровід ветеранів, членів їхніх родин та членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України.
Соціальний супровід дітей ветеранів та дітей полеглих захисників і захисниць.

Якщо виникають запитання стосовно конкурсу, звертайтесь на пошту Українського ветеранського фонду veteranfundua@gmail.com, або за тел. +380 (98) 009 48 72. Більше деталей про конкурс на сайті УВФ: https://veteranfund.com.ua/contests/varto_go/