ЧЕРЕЗ ВЛУЧАННЯ В ОБ’ЄКТ КРИТИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ У СТОЛИЦІ, НА КИЇВЩИНІ Є ПЕРЕБОЇ В ПОДАЧІ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Дата: 18.10.2022 12:02

Через ворожий обстріл 18 жовтня був пошкоджений критичний об’єкт інфраструктури в Києві, у зв’язку з цим є перебої в електропостачанні мешканців Броварського та Вишгородського районів Київської області. Про це повідомили в ДТЕК Київські регіональні електромережі.

Електромережі: картинки, стокові Електромережі фотографії ...

Без електроенергії залишилось 2108 клієнтів. Фахівці ДТЕК докладають зусиль, щоб відновити електропостачання для жителів регіону, як тільки отримають дозвіл на проведення робіт. Енергетики координують свої дії з місцевою владою та рятувальними службами.

В області розроблено план реагування на різні сценарії пошкодження ворогом ключових об’єктів електропостачання. Дотримання цього плану дозволить якнайшвидше відновити електропостачання в постраждалих населених пунктах.

КОВА