Дата: 21.10.2022 10:33

З приводу підписання Меморандуму очільник району зустрівся з засновницею фонду Оленою Соколовою. Благодійний фонд залучає кошти, купує та передає як допомогу теплий одяг, ковдри, продукти харчування, засоби гігієни тощо. Підтримку надають як цивільним так і військовим.

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні

На зустрічі йшлося про співпрацю між Благодійним фондом та Бучанською районною державною (військовою) адміністрацією щодо втілення проєктів, які стосуються підтримки, відновлення та розвитку Бучанського району та не обмежуються в реалізації зборів та наданні гуманітарної допомоги.