Роз'яснено питання обговорення практичних аспектів реалізації законодавства стосовно компенсації заборгованості з різниці в тарифах підприємствам теплопостачання

Дата: 25.10.2022 16:16

25 жовтня відбулася онлайн-нарада, яку провела заступик Міністра розвитку громад та територій України Наталія Хоцянівська, щодо обговорення практичних аспектів реалізації законодавства стосовно компенсації заборгованості з різниці в тарифах підприємствам теплопостачання, у зв'язку з прийняттям 12 жовтня 2022 року Урядом постанови Кабінету Міністрів України від 15 вересня 2021 року № 977, якою внесено зміни до Методики визначення заборгованості з різниці у тарифах.

На зображенні може бути: 4 людини, ноутбук та екран

У нараді взяли участь представники підприємств теплопостачання Бучанського району, виробництво теплової енергії яких, здійснюється з використанням природного газу, а також працівники сектору житлово-комунального господарства Бучанської районної державної (військової) адміністрації.