ЧЕРЕЗ МАСОВАНІ ВОРОЖІ ОБСТРІЛИ ЧАСТИНА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗАЛИШИЛАСЯ БЕЗ СВІТЛА

Дата: 31.10.2022 16:04

Через масовані обстріли, що завдав ворог зранку 31 жовтня, в Київській області є пошкодження критичної інфраструктури. Без світла залишилася частина Київського регіону. Енергетики вже працюють над ліквідацією наслідків. Про це повідомляє голова Київської ОВА Олексій Кулеба в Telegram каналі.

Попередньо через ворожі удари дві людини постраждали. Інформація уточнюється. Також є руйнування приватних будівель.

У зв’язку з цим в регіоні вводяться екстрені відключення електроенергії. Просимо жителів області підготуватися до тривалої відсутності електрики. Графіки аварійних відключень, що складені раніше, наразі неактуальні.
Енергетики разом з іншими екстреними службами й органами державної влади роблять все можливе для скорішої стабілізації ситуації.

Усіх, до кого наразі не застосовуються відключення світла, закликаємо економно використовувати електроенергію.