Нова допомога для громади району

Дата: 01.11.2022 14:38

Голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов зустрівся з представниками Благодійного фонду «Жираф-Ірпінь» - Сергієм Марченко та депутатом Бучанської районної ради Сергієм Гачковим.

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та у приміщенні

Від благодійного фонду було безкоштовно передано принтер для Управління соціального захисту у селищі Макарів.

Управління було повністю знищене російськими військами під час окупації Макарова. Після відновлення роботи співробітникам довелось починати з нуля у тимчасово пристосованому приміщенні Центру дитячої творчості.

Голова Бучанської районної держадміністрації Данило Мавлянов на особистому контролі тримає питання якісного фунціонування і забезпеченості управління соцзахисту.

Крім того, благодійники передали тепловізор для забезпечення безпеки об`єктів критичної інфраструктури району.

Данило Мавлянов висловив щиру вдячність Сергію Марченку та Сергію Гачкову за безкорисну допомогу громаді:

«У цей нелегкий для всіх нас час, ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди. Впевнений, що ваш приклад буде показовим і для інших депутатів місцевих рад та благодійників.»