Міністр закордонних справ Іспанії оглянув руйнування, завдані збройними діями російских військових у смт Макарів

Дата: 02.11.2022 16:56

Міністр закордонних справ Іспанії Хосе Мануель Альбарес відвідав сьогодні селище Макарів Бучанського району.

Голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба, голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов та голова Макарівської територіальної громади Вадим Токар показали наслідки тимчасової окупації російськими агресорами смт Макарів – зруйнований дитячий садочок «Теремок».

У Макарові жоден садочок наразі не функціонує: два зруйновано повністю, один – частково. «Теремок» - єдиний з садочків мав інклюзивні групи, які відвідували 12 дітей з особливими потребами. Під час окупації у садочок двічі влучали російські ракети та майже повністю його зруйнували.  Тепер дітям з особливими потребами ніде навчатись.

Міністр закордонних справ Іспанії висловив щирі співчуття, прихильність і підтримку Іспанії народу України в захисті її суверенітету, миру та свободи.