ЧЕРЕЗ ЗРОСТАННЯ СПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ НА КИЇВЩИНІ ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ ЕКСТРЕНІ ВІДКЛЮЧЕННЯ

Дата: 07.11.2022 14:44

Через зростання споживання в Київській області, сьогодні, 7 листопада, НЕК «Укренерго» надав розпорядження провести екстрені відключення.

ДТЕК Київські регіональні електромережі звертає увагу, що на час екстрених відключень графіки стабілізаційних відключень не діють.

Ситуація в енергосистемі напружена. Просимо всіх жителів області підтримати енергетиків у боротьбі на енергофронті. Для цього споживати електроенергію помірно – вмикати енергоємні прилади по черзі, максимально знизити споживання електроенергії зранку із 06:00 до 11:00 та ввечері із 17:00 до 23:00. Представників бізнесу – обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів тощо.

КОВА