«Область Героїв» - благодійний показ фільму 24 листопада

Дата: 07.11.2022 15:28

Київська область суттєво постраждала та продовжує зазнавати втрати від дій російських окупантів. У більшій частині нашого регіону повністю знищено та пошкоджені об’єкти інфраструктури, об’єкти культурної спадщини та туристичної інфраструктури. Київщина стала неприступним для окупантів форпостом.

Кінокомпанія «IDEAFILMS» відзняла фільм «Область Героїв» – перша масштабна кіно реконструкція реальних героїчних історій українців. Команда присвятила цей проєкт усім волонтерам України, які ціною власного життя врятували та продовжують рятувати тисячі життів. У сюжеті фільму – події, що відбувались під час окупації в Бучі, Ворзелі, Гостомелі, Ірпені та інших містах і селах.

Благодійний показ фільму відбудеться у кінотеатрах 24 листопада.

Джерело: Відділу розвитку туристичної діяльності та промоцій управління туризму департаменту культури та туризму Київської обласної державної адміністрації