Жанна Осипенко спільно з Данилом Мавляновим передали гуманітарну допомогу мешканцям села Мощун

Дата: 09.11.2022 09:59

Заступник голови Київської обласної військової адміністрації Жанна Осипенко спільно з головою Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данилом Мавляновим передали гуманітарну допомогу мешканцям села Мощун Гостомельської територіальної громади.

Село було майже вщент зруйноване російськими військами внаслідок інтенсивних обстрілів. Переважна більшість домоволодінь зруйновано повністю або частково. Багато людей проживають у вкрай важких умовах. Подекуди через певні труднощі ще не відновлено електропостачання. Влада робить усе можливе, щоб надати допомогу постраждалим, забезпечити необхідним.

Передачу благодійної допомоги організувала заступник голови КОВА Жанна Осипенко. Гуманітарний вантаж – продуктові набори – зібрав обласний гуманітарний штаб при Київській обласній військовій адміністрації.

Нагадаємо, що розпорядження про створення гуманітарного штабу для оперативного реагування на проблеми населення було підписано головою Київської обласної військової адміністрації Олексієм Кулебою 28 лютого 2022 року з метою надання гуманітарної допомоги для постраждалих міст та сіл Київщини.