З професійним святом, шановні працівники культури і майстри народного мистецтва району!

Дата: 09.11.2022 13:43

Вітаю працівників клубних установ, бібліотекарів, викладачів спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, фахівців музейної справи з Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!

На зображенні може бути: карта та текст

Ви присвятили себе благородній справі – зберігати, розвивати й відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Внесок працівників культури та аматорів у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність – безцінний. Адже українська культура принижувалася і зазнавала утиску протягом століть. Проте змогла вистояти під могутнім натиском чужих агресивних впливів, зберегти свою самобутність та чистоту.

Чимало людей культури поклали свої долі, а іноді й життя, заради існування України через культуру. Століттями Україна існувала саме в культурі й культурою вижила. Ми не перестали бути собою саме завдяки культурі.

Примножувачами української культури є не лише представники академічного мистецтва, але й творчі, талановиті аматори. Саме за їх допомогою здійснюється величезний вплив на суспільство, виховується національна свідомість, популяризується українська культура, організується змістовне дозвілля.

Сьогодні, у вирішальний для долі України час великих змін в житті нашого народу, не можемо собі уявити здійснення очікуваних мрій існування самобутньої держави без процесу розвитку культури.

Шановні працівники культури, бажаю вам натхнення, творчих злетів, нових ідей! Нехай вам щастить у творчому і особистому житті!

Голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов