Обговорені практичні аспекти роботи мобільних бригад з постраждалими від гендерно зумовленого насильства

Дата: 09.11.2022 14:11

За підтримки й організації очільниці Служби у справах сім`ї та дітей Бучанської районної державної (військової) адміністрації Любові Дубінчук, з метою обміну досвідом, відбулася зустріч фахівчинь Мобільної бригади психолого-соціальної допомоги, що локалізуються в Бучанській райдержадміністрації й працює з місцевими мешканцями, з директоркою КЗ «Центр соціальних послуг» Білогородської сільської ради Євгенією Охріменко.

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та у приміщенні

При обговоренні торкалися як практичних аспектів роботи мобільних бригад з постраждалими від гендерно зумовленого насильства, так і перспектив популяризації, таких потрібних для мешканців громади, послуг.

Учасниці зустрічі домовились про подальшу взаємну підтримку, всебічне сприяння та спільні перспективи.