ПОРАДИ ВІД ДСНС УКРАЇНИ, ЯК УБЕЗПЕЧИТИ ЖИТЛО ВІД ПОЖЕЖІ ПІД ЧАС ВИКОРИСТАННЯ ПІЧНОГО ОПАЛЕННЯ

Дата: 10.11.2022 16:14

Окупанти рф продовжують завдавати ударів по об’єктах критичної інфраструктури в різних областях України, таким чином намагаючись залишити жителів без світла й тепла. Наразі багато мешканців приватних старих будинків використовують пічне опалення.

Фахівці Державної служби України з надзвичайних ситуації нагадують правила під час використання його у побуті:

- Не допускайте перегріву печей. Слідкуйте, щоб в стінах печей і димарів не було тріщин. Очищайте димоходи.

- На підлозі з горючих матеріалів перед топковими дверцятами прибийте металевий лист розміром 50х70 см.

- Не користуйтеся для розпалу печей легкозаймистими рідинами. Не розміщайте їх безпосередньо перед топковим отвором.

- Не сушіть та складайте на печах: одяг, дрова, інші горючі предмети та матеріали.

- Не використовуйте вентиляційні та газові канали як димоходи.

- Забороняється користуватися відкритим вогнем для освітлення приміщення. Для цієї мети безпечніше та ефективніше застосовувати електричні ліхтарі.

- Не залишайте печі, що топляться, без нагляду та не доручайте нагляд за ними дітям.

Будьте відповідальними та пам’ятайте про правила безпеки.