10 жовтня у Гостомелі Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет вручив освітянам Київщини сертифікати на отримання ноутбуків

Дата: 11.11.2022 13:12

Заклади освіти 26-ти громад Київської області, в межах реалізації проєкту Міністерства освіти і науки України та ЮНЕСКО у вигляді благодійної допомоги отримали 4149 ноутбуків Lenovo Chrome BooK. Це освітні заклади з тих громад, які зазнали окупації і де навчальні заклади були пошкоджені, зруйновані, або розграбовані.

Отримані ноутбуки значно полегшать та покращать роботу вчителів, яким наразі доводиться проводити з учнями уроки в режимі онлайн.

Сертифікати освітянам вручали Сергій Шкарлет - Міністр освіти і науки України,

Олексій Кулеба, начальник Київської обласної військової адміністрації та

К’яру Децці Бардескі, координатор ЮНЕСКО (Liaison Officer).

На заході були присутні Жанна Осипенко, заступник голови Київської військової адміністрації та Данило Мавлянов, голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації.

Освітяни подякували представникам влади за турботу та розуміння нагальних проблем освіти в регіонах.